Notecki24.pl

Agata Wilant obsypana nagrodami PDF Drukuj Email
Wpisany przez RED   
Piątek, 08 Czerwiec 2012 18:57

Agata Wilant wystąpiła w koncercie galowym emitowanym przez kilka stacji TV z Europy.Agata Wilant wystąpiła w koncercie galowym emitowanym przez kilka stacji TV z Europy.Agata Wilant, reprezentująca Trzcianecki Dom Kultury została obsypana nagrodami na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie oraz na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki w Zielonej Górze.

Podczas Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie, komisja konkursowa, której przewodniczył Janusz Tylman przyznała Agacie Wilant, mieszkance Białej srebrny aplauz, a nagrodę specjalną przekazał Zbigniew Górny.

Agata zaśpiewa 24 listopada br. w Poznaniu ze Zbigniewem Wodeckim. Tego typu sukces w kategorii wokalnej jest jednym z najwyższych wśród mieszkańców miasta i gminy Trzcianka, a dużym atutem tego wydarzenia jest promocja miasta, ponieważ koniński festiwal i jego laureaci oprócz retransmisji w Internecie emitowany jest w kilku Państwach graniczących z Polską.

 

 

Komentarze

 
-1 #1 mieczyslaw 2013-10-24 00:12
Agatko!Jakze sie ciesze z Twoich sukcesow.Twoj spiew + aranze wspaniale/autor aranzy?/Jestem z Ciebie dumny.Napisalem dla ciebie"Blogoslawienstw o dla Nowozencow"na zakonczenie ceremonii slubnej./in spe oczywiscie/.Wybacz mi za brak osobistych kontaktow.Co porabia Ola? Pozdrawiam Was serdecznie! i rodzinnie/tak,tak/
Mieczyslaw Wilant
Cytować
 

Nie masz uprawnień aby dodać komentarz. Zarejestruj się aby dodawać komentarze.

Reklama

Najpopularniejsze

Najnowsze artykuły

Ostatnia "jedynka"

Kontakt

Redakcja "Tygodnika Noteckiego"
tel. 531 831 078
e-mail: redakcja@tygodniknotecki.pl

Logowanie

Witamy na notecki24.plMamy nadzieję, że spotkamy się wkrótce...